MANIPULANT thermoformu

  • Liberec

Pracovní místo ( MANIPULANT thermoformu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Odebírání zbytkové folie z výrobních linek a její odkládání do scrapových klecí
- Provádění výměny plných scrapových klecí za prázdné
- Spolupracuje při výměně a napojování nových folií
- Čištění a úklid pracoviště, pracovních stolů, strojů a jejich okolí, vedení záznamů o čištění
- Převážení výrobků do skladu.
Požadujeme:
- Střední odborné (vyučen) výhodou
- Praxe na obdobné pozici
- Manuální zručnost
- Práce s počítačem
- Dodržování pravidel hygieny pro potravinářský průmysl (potravinářský průkaz zajistíme)
Nástup:
- Možný ihned nebo dle dohody
Směnnost:
- Nepřetržitý provoz
Mzda:
- od 18 000,- Kč (dle praxe a bez přesčasů)
Možnost práce přesčas. Přesčasy ihned proplácíme.
Jedná se o práci v nepřetržitém provozu.
Volné místo manipulant thermoformu pro lokalitu Liberec.