Sr IT ERP Project Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Sr IT ERP Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Poskytování odborných znalostí v oblasti projektů a programů a zajištění efektivního poskytování více komplexních projektů SAP v rámci týmu Honeywell IT Enterprise Applications & Analytics. Budete sestavovat projektové týmy SAP a zdroje, definovat cíle projektu a dohlížet na kontrolu kvality po celou dobu jeho životního cyklu.

Níže uvedené je vítáno:
Výborná znalost anglického jazyka
Bakalářský vzdělání v oboru informatiky, strojírenství nebo v příbuzném oboru nebo nebo rovnocenné pracovní zkušenosti s procesem řízení projektů, aplikace metod a nástrojů Certifikace PMP a / nebo Certifikace ITIL Experience v metodách Agile a Waterfall
Hluboké zkušenosti s poskytováním SAP programů
Hluboké zkušenosti s projekty SAP a znalostmi obchodních procesů

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo sr it erp project manager pro lokalitu Brno.