Vedoucí zařízení a sociální pracovník

  • Skryje

Pracovní místo ( Vedoucí zařízení a sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní charita Tišnov hledá

vedoucího a sociálního pracovníka na plný úvazek pro Chráněné bydlení Skryje pro osoby s mentálním postižením
Požadujeme:
o schopnost samostatné práce a vedení týmu pracovníků
o psychickou odolnost a pochopení pro klienty s mentálním postižením
o odpovídající odborné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., požadujeme odborné vzdělání sociálního pracovníka
o chuť učit se novým věcem
o spolehlivost
o organizační schopnosti
o zodpovědnost
o flexibilitu
o trestní bezúhonnost
o řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
o zázemí a výhody stabilní organizace
o pružná pracovní doba
o dobrý pracovní kolektiv
o odborný a osobnostní rozvoj (školení, stáže, semináře, kurzy)
o zajímavou práci v klidném prostředí v malém kolektivu
o práce pod supervizí
o stravenky
o 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo v termínu po dohodě

Bližší informace Vám podá vedoucí zařízení:
Bc. Věra Dvořáková, tel.: 734 860 771, 534 008 340 v pondělí až pátek 8:00 hod. - 15:00 hod.

Životopisy prosím zasílejte do 31. května na emailový kontakt:
vedouci.skryje@tisnov.charita.cz
Volné místo vedoucí zařízení a sociální pracovník pro lokalitu Skryje.