Skladoví dělníci - pekárenská výroba / pomocná údržba

  • Velká Hleďsebe

Pracovní místo ( Skladoví dělníci - pekárenská výroba / pomocná údržba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (7 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné pro zájemce/kyně z okolí Mariánských Lázní a Velké Hleďsebe. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h. Náplň: údržba moučného hospodářství, převážně úklid (vysávání, otírání atp.), příp. drobná údržba (natírání atp.), po zaučení občasný zástup vedoucí skladu (tzn. výdej surovin, etiketování a další). Požadujeme: znalost práce s PC výhodou. Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, stravenky, náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo skladoví dělníci - pekárenská výroba / pomocná údržba pro lokalitu Velká Hleďsebe.