Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič/skladník

Pracovní místo ( Řidič/skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Inter Cars s.r.o. - významný mezinárodní distributor náhradních dílů na veškerá motorová vozidla, Pobočka bude otevřena cca v 2019. Je nutný nástup dříve, kdy zácvik je v Liberci - dojíždění je zajištěno.
Náplň práce + požadavky - práce ve skladu, příjem/výdej zboží, rozvoz zboží v daném regionu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Řidiči MKD Základní mzda, plné diety + odměny, pravidelná mzda, Tandemové soupravy Mercedes, max. 5 let staré. Požadujeme: řidičský průkaz skup. C, E, profesní průkaz, kartu řidiče, dodržování nařízení č. 561, Hlásit se telefonicky na č. 725 699 397 p. ...
STEBAL Spedition, s.r.o. Dubí, Inzerováno před 2 dny

Elektromontér Elektromontér Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, vyhlášku 50/78 Sb. Pracoviště - Liberecký kraj Zaměstnanecké výhody: stravenky Hlásit se telefonicky, emailem, nebo osobně denně 7.00 - 7.30 hod. v jiných časech dle dohody Volné místo ...
Elektro Š a V s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 2 dny

Provozní restaurace požadujeme: řidičský průkaz sk.B, zdravotní průkaz Místo výkonu práce: Jestřebice 41, Dobřeň, 277 23 Kokořín Kontakt: telefonicky po-pá 9:00-17:00 Volné místo provozní restaurace pro lokalitu Dobřeň.
Džakula Biz, s.r.o. Dobřeň, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit