Technik/technička bezpečnosti práce a požární ochrany

Pracovní místo ( Technik/technička bezpečnosti práce a požární ochrany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce celá ČR.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
odbornou způsobilost v oblasti požární ochrany - osoba odborně způsobilá v požární ochraně (OZO PO) nebo technik požární ochrany (TPO),
znalosti předpisů v požární ochraně,
obecné znalosti zákoníku práce,
výborné komunikační schopnosti,
samostatnost při řešení problémů a důraz na přesnost,
schopnost pracovat v týmu,
dobrou znalost práce na PC,
vysoké pracovní nasazení,
ochotu se dále vzdělávat
loajalitu,
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič,
Náplň práce:
kontroly dodržování BOZP a PO u klientů po celé ČR,
vyhledávání neshod a návrhy opatření k jejich odstranění,
vyhledávání rizik na pracovištích u klientů, zjišťování jejich příčin a zdrojů, návrhy opatření k jejich odstranění,
konzultace a poradenství.
Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce.
Možnost získání odborných způsobilostí v oblasti bezpečnosti práce.
Vzdělávací semináře v oblasti BOZP.
Zajímavou práci, ve které je možnost profesního a platového růstu.
Další informace
Upřesnění mzdy:
základ 15 000,- Kč hrubého měsíčně
příplatek 2000,- Kč hrubého měsíčně za samostatný výkon práce (po zaučení)
osobní ohodnocení - 2000 - 4000,- Kč hrubého měsíčně
po získání odbornosti PO - 2000,- Kč hrubého měsíčně
po získání odbornosti BOZP - 2000,- Kč hrubého měsíčně
po získání jakékoli další odbornosti související s předmětem činnosti zaměstnavatele (např. ekologie, vyhláška 50/1978 apod.) - 2000,- Kč hrubého měsíčně

Pro účast ve výběrovém řízení zasílejte životopis prosím výhradně prostřednictvím e-mailu