účetní v sociálních službách

  • Brno

Pracovní místo ( účetní v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z. s. Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici účetní v sociálních službách
Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, výbornou znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, min. středoškolské vzdělání s maturitou a praxí (VŠ výhodou), výborné znalosti v účetnictví, ekonomice a administraci (v nestátní neziskové organizaci výhodou - žádosti o dotace, vyúčtování dotací, průběžné zprávy, hodnocení apod.).

Náplň práce:
účetní, ekonomické a administrativní operace v součinnosti s ředitelem organizační jednotky a oblastním ekonomem

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:
11.750,- Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, úvazek 0,5

Předpokládaný nástup:
01.06.2018

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu ivan_borek@czh.salvationarmy.org.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 25.5.2018

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25, 602 00 Brno ve II. pol. května 2018.

Pro bližší informace nebo dotazy k náplni práce účetní v sociálních službách prosím zašlete na e-mail: ivan_borek@czh.salvationarmy.org

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu tr