Stavbyvedoucí

  • Brno

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: knavratilova@qdscz.cz
Vybraní uchazeči budou informováni o výběru s pozvánkou k osobnímu pohovoru.

Stavební a elektroinstalační firma hledá kolegu na pozici:
Náplň práce:
Řízení staveb
Jednání s dodavateli, subdodavateli
Příprava k fakturaci
Příprava a kompletace dokladové části pro předání díla
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání v oboru zaměřeném na stavební profesi
Uživatelská znalost MS Office,
Řidičský průkaz sk. B
Časová flexibilita
Komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, aktivní přístup
Dynamickou, pečlivou samostatnou osobnost, loajální vůči firmě
Praxe minimálně 3 roky
Nabízíme:
Zázemí silné společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
mobilní telefon, notebook
Místo výkonu práce Brno
Práce na hlavní pracovní poměr
Osobní kvalifikační růst
Práce v mladém kolektivu
Nástup dohodou
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Brno.