Expedient/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Expedient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o tuto pozici zašlete aktuální životopis na email: michalcikova@christof.cz, nebo volejte na tel. č. 775 307 158 - Lucie Michalčíková. Všem zájemcům děkujeme, ale kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.
Expedient/-ka / HPP www.christof.cz
Úspěšná, česká společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., zabývající se komplexním servisem a pronájmem prádla, nyní hledá, pro neustále se rozvíjející provozovnu nového zaměstnance na pozici, expedient/-ka.
NÁPLŇ PRÁCE:
- počítání jednotlivých sortimentů, třídění prádla dle druhu a rozměrů, kompletace a expedice vypraného prádla dle objednávek. Práce ve dvousměnném provozu - ranní, odpolední.
POŽADAVKY:
- nutná flexibilita, min. výuční list, pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost, manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, zkušenosti z oblasti expedice nebo obchodu výhodou, ne však podmínkou
NABÍZÍME:
- nástupní platové ohodnocení až 143,- Kč/hod. Jedná se o zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Nabízíme smlouvu na HPP, na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, práci v suchém prostředí, stravenky 55Kč/den. Přispíváme na dopravu do zaměstnání až 1200,- Kč, 1000,- Kč na dovolenou a Vánoce. Finanční odměna na preventivní péči 250,-Kč/měs., až 1.400,-Kč/ ročně za pravidelnou docházku. Také Vás patřičně odměníme při různých výročích a přispíváme dárcům krve.
Místo výkonu práce je Brno - Komárov.
Volné místo expedient/ka pro lokalitu Brno.