Manipulační dělník

  • Děčín

Pracovní místo ( Manipulační dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Tovární č.p. 63, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín 9

Nástup možný ihned.
Popis práce:
Manipulační dělník provádí manipulaci s materiálem, řídí VZV.
Dle pokynů předáka manipulační skupiny převáží materiál pro výrobu (chemikálie, obaly) vychystané skladníkem zásobování do výrobních provozů.
Dle pokynů předáka manipulační skupiny převáží polotovary a hotové výrobky na určené místo.
Provádí čerpání materiálu z přepravních prostředků do zásobníků a menších obalů, při této činnosti se řídí platnými provozními řády.
Provádí další potřebnou manipulaci s materiálem.
Při své činnosti dodržuje zásady BOZP, požární ochrany, se kterými byl seznámen.
Při obsluze zařízení se řídí stanovenými technologickými postupy, provozními řády zařízení, požárními řády zařízení a pokyny provozního dispečera a předáka manipulační skupiny.
Před zahájením své činnosti provede kontrolu svěřeného manipulačního prostředku (kontrolu funkčnosti ovládacích prvků, brzd, pneumatik a jejich nahuštění). Zjištěné závady nahlásí předákovi manipulační skupiny.
Pravidelně kontroluje stav provozních náplní, provádí jejich doplňování.
Provádí drobnou údržbu a očistu manipulačního prostředku.
Nesmí používat manipulační prostředek, který by pro svůj stav a závady mohl ohrozit zdraví nebo životy osob, způsobit požár, škody na životním prostředí nebo majetkové škody.
Při odchylném průběhu čerpání nebo poruše zařízení, který mohou mít za následek vznik havarijního stavu, provede dle situace, svých znalostí a zkušeností a dle provozního řádu zařízení (je-li v něm takový stav popsán) neprodlen