OBSLUHA V CUKRÁRNĚ - Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka

  • Pecka

Pracovní místo ( OBSLUHA V CUKRÁRNĚ - Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je zejména obsluha v cukrárně se zaměřením na zdravé potraviny regionálního původu, dále pak pomocné a úklidové práce.
Požadujeme: samostatnost, vstřícnost k zákazníkovi, časovou flexibilitu (sezónní a víkendový provoz s hlavním náporem v létě), ochotu učit se novým věcem s vizí poctivého přístupu, zdravých potravin a prozákaznického přístupu
VÝHODOU je základní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka pro komunikaci s hosty.
Nabízíme: nástup možný IHNED, mzdu 75 Kč/hod. + odměny, přátelský kolektiv v rodinné firmě, kreativní a netradiční práci s alternativním přístupem k cukrařině

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese cukrarna@kredum.cz nebo na telefonním čísle 498 771 792.
Volné místo obsluha v cukrárně - cukrárna a kavárna zlatá pecka pro lokalitu Pecka.