Zkušební komisař/ka + úředník/úřednice oddělení registru vozidel a řidičů

  • Cheb

Pracovní místo ( Zkušební komisař/ka + úředník/úřednice oddělení registru vozidel a řidičů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa
úředníka/úřednice oddělení registru vozidel a řidičů.

Druh práce: zkušební komisař/ka + úředník/úřednice oddělení registru vozidel a řidičů
Platová třída: 10
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 1. června 2018 nebo podle dohody
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba: úřední dny (Po 7:30-18:00 h, St 7:30-18:00 h), neúřední dny (Út, Čt, Pá 8:00-14:00 h).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
- věk minimálně 25 let dle ust. § 34 odst. 1 písm. a) zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, v platném znění
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, výjimečně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- řidičské oprávnění skupiny vozidel A, B, C, E v držení minimálně 5 let
- organizační a komunikační schopnosti
- rámcová znalost zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění
- rámcová znalost zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel, v platném znění
- rámcová znalost vyhlášky č. 343/2014 Sb., o registraci vozidel, v platném znění
- dobrá uživatelská znalost práce s PC
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se na základní ško