Ergoterapeut/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Ergoterapeut/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: V Klidu 3133/12, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: preventivní, diagnostická a rehabilitační péče v oboru ergoterapie.
Požadujeme splnění předpokladů pro výkon povolání, které jsou uvedeny v § 7 zákona č. 96/2004 Sb., platném znění a bezúhonnost dle § 13 zákona č. 372/2011 Sb., v platném znění.
Nabízíme: plat bude stanoven dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením, čerpání příspěvku na dovolenou, závodní stravování, pět týdnů dovolené.
Zájemci, kteří zašlou životopis e-mailem, případně se ozvou telefonicky, budou pozváni na osobní jednání.
Volné místo ergoterapeut/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.