DISPEČER LOGISTIKY

  • Stráž nad Nisou

Pracovní místo ( DISPEČER LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: objednávky přeprav, administrativa, reporting, plánování.
Požadujeme:
- znalost Google nástrojů,
- AJ slovem a písmem nebo NJ / PL slovem a písmem
- pečlivost, samostatnost, multitasking, aktivní spolupráce v týmu
- aktivní řidič (ŘP sk. B)
Nabízíme:
- nástupní plat: 28.000 Kč
- benefity: stravenky, flexibilní pracovní doba, sick day, prémie, osobní ohodnocení, služební automobil
- nástup: ihned
- typ smlouvy: HPP
Kontakt: Procházková Jana, jana.prochazkova@dimatex.cz, 725 434 509
Termín přijímacího pohovoru bude stanoven po zaslání strukturovaného životopisu.
Životopisy přijímáme ve formátu PDF.
Volné místo dispečer logistiky pro lokalitu Stráž nad Nisou.