Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladník/skladnice - prodavač/prodavačka

Pracovní místo ( Skladník/skladnice - prodavač/prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Olbramovice - Křešice
Zručnost, oprávnění k obsluze VZV, znalost práce s PC a EET. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, flexibilitu. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo skladník/skladnice - prodavač/prodavačka pro lokalitu Olbramovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Skladník dělník Nebojíte se práce? Pracovité a spolehlivé zaměstnance si hýčkáme! Nabízíme: - stálou práci a spolehlivé zasílání výplaty - stravenky a další zajímavé benefity Požadujeme: - fyzickou zdatnost - obsluha VZV výhodou V našem mrazírenském a ...
Frost Logistics a.s. Psáry, Inzerováno včera

SKLADNÍK MÍSTO VÝKONU : Libušská č.p. 319/126, Písnice, 142 00 Praha 411 / KONTAKT : Kricner Miroslav, tel.: 736 611 777 (9-18h), e-mail: m.kricner@seznam.cz DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ. VÝHODY : STRAVOVÁNÍ Volné místo skladník pro lokalitu Praha.
SPETTA s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Skladník úředník Výběrové řízení Jsme obchodní společnost, která se zabývá importem gastronomického vybavení. Náplň práce Příjem a příprava zboží k expedici/balení zboží Rozvoz zboží po Praze Požadujeme Aktivní přístup k práci, pečlivost, samostatnost Znalost ...
TOMGAST Czech Republic s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit