Primář/ka oddělení klinické biochemie

  • Vyškov

Pracovní místo ( Primář/ka oddělení klinické biochemie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání VŠ, odborný pracovník v laboratorních metodách s atestací v oboru a s praxí min. 8 let nebo lékař s atestací v oboru a s praxí min. 8 let s licencí ČLK, odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, organizační a manažerské schopnosti
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle odborné způsobilosti a délky praxe (14. platová třída), dobré pracovní podmínky, práce v laboratoři vybavené dle současných technických požadavků, 5 týdnů dovolené+1 týden dodatkové dovolené, příspěvky FKSP na stravování, parkování v areálu nemocnice
KONTAKT: Menoušková Taťána JUDr., tel.: 517 315 130, 7-15:30, e-mail: menouskova@nemvy.cz
Volné místo primář/ka oddělení klinické biochemie pro lokalitu Vyškov.