asistent/ka prodeje a servisu

  • Dobroměřice

Pracovní místo ( asistent/ka prodeje a servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 429, 440 01 Dobroměřice - okres Louny
Požadavky: středoškolské vzdělání, organzační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování, schopnost týmové práce, nutná znalost PC (Word, Excel, Outlook, Internet), znalost ekonomického systému HELIOS výhodou, podmínkou je znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme: silné zázemí stabilní a prosperující společnosti na českém trhu, seriózní jednání, prostor pro samostatnost, zodpovědnou a perspektivní práci, příležitost k odbornému rozvoji, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení.
Kontakt: Monika Žáčková, tel: 724 857 801, životopis zasílat na E-mail: zackova@zacekag.cz
Volné místo asistent/ka prodeje a servisu pro lokalitu Dobroměřice.