Petr Vilášek

ŘEZNÍK, ŘEZNICE

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Vilášek Petr, tel. 776 393 168, životopis zašlete na e-mail: vilasek.maso@seznam.cz.
Nástup ihned, pracoviště Štěpánkovice.
Volné místo řezník, řeznice pro lokalitu Štěpánkovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEZNÍK, ŘEZNICE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Petr Vilášek
Ulice: Oldřišovská 262
Město: Štěpánkovice
PSČ: 747 28

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Vilášek
Telefon: +420 776 393 168

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Vilášek