Pracovník/ce v sociálních službách - aktivizační

  • Skalná

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách - aktivizační ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou (do konce roku) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 6:30-15:00 h (prodloužení je možné). Náplň práce: pracovník/ce v sociálních službách zajišťuje nepedagogickou výchovnou činnost spočívají v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků, působení na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovní aktivity, provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti (včetně vedení a zaznamenávání do individuálních plánů klienta). Požadujeme: znalost českého jazyka slovem i písmem (znalost NJ výhodou). Nabízíme: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - aktivizační pro lokalitu Skalná.