ÚŘEDNÍK/-ICE STAVEBNÍHO ÚŘADU MĚSTSKÉHO ÚŘADU KOPIDLNO

  • Kopidlno

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/-ICE STAVEBNÍHO ÚŘADU MĚSTSKÉHO ÚŘADU KOPIDLNO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu kontaktujte paní Lenku Kropáčkovou na emailové adrese: tajemnik@kopidlno.cz nebo telefonním čísle 725 817 937

Požadavek :
vzdělání v oboru stavebnictví.
Výběrové řízení podle zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících ÚSC
více na www.kopidlno.cz

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen zákon o úřednících)
Město Kopidlno vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo : úředník/úřednice stavebního úřadu Městského úřadu Kopidlno

Druh práce: úředník/úřednice stavebního úřadu
Místo výkonu práce: Kopidlno
Termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce.
Platové podmínky: dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění, nař. vl. č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 10

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka (§ 4 zákona o úřednících):
- státní občanství ČR, příp. trvalý pobyt v ČR u cizích státních občanů
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům
- trestní bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka

Požadavky:
- kvalifikační požadavky stanovené zákonem č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v o