Provozní zámečník

  • Zákupy

Pracovní místo ( Provozní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete být součástí našeho týmu údržby? Znáte práci strojního zámečníka v provozu? Pak hledáme právě Vás!
Co u nás budete dělat?
-Rutinní práce při údržbě, opravách a výměně forem.
-Zajišťovat provozuschopnost strojů a zařízení.
-Komunikovat s celým týmem údržby.
Co musíte znát a umět?
-SOU / SŠ technického směru (strojní)
-Ochotu učit se novým věcem
-Manuální zručnost, zodpovědnost za dobře odvedenou práci
-Řidičské oprávnění VZV
-Znalost práce na PC výhodou
Co u nás získáte?
-Dobré finanční ohodnocení
-Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
-Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
-Zaměstnanecké výhody a benefity (13 tý plat, stravenky, flexipassy, dotovaná strava, dotované masáže, doprava do zaměstnání, zdravotní péče, náborový příspěvek)
Najdete nás v Nových Zákupech, na telefonních číslech 737 380 314/ 720 636 874 nebo na e-mailu: ZPY-kariera@auriasolutions.com.
Volné místo provozní zámečník pro lokalitu Zákupy.