Výstupní kontrola/ Process Development and Quality Engineer

  • Popovičky

Pracovní místo ( Výstupní kontrola/ Process Development and Quality Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Popovičky 100, Říčany

Prvotní kontakt:
- e-mail: kek@rlc.cz

Upřesňující údaje:
Jako inženýr / vedoucí pracovník výstupní kvality a procesního rozvoje výroby bude Vaším primárním úkolem:
- Plně zvládnout a zlepšovat stávající testovací technologie v oddělení výroby
- Naučit se a zvládnout základy alternativních a nových technologií spolu s oddělením výroby
- Reportovat výsledky na denní bázi
- Udržovat kontakt s nejnovějšími trendy v oboru optických vláken
- Doporučení a zkoušení nových testovacích metod, jejich popis, výsledek/přínos a jejich další vývoj
- Řešit další související úkoly v souladu s ISO 9000 a ISO 14000.
Očekáváme, že budete osoba s:
- Schopností pracovat samostatně
- Vysokoškolským vzděláním přednostně v oboru elektrotechniky a komunikací
- Předchozí zkušeností z oboru optických vláken (toto bude výhodou)
- Dobrou znalostí práce s počítačem a software
- Pozitivním přístupem
- Znalostí angličtiny (pro studium trendů je technická angličtina zásadní)
- Analytickým myšlením a schopností hledat a navrhnout řešení
Nabízíme:
- Zajímavou práci v oboru optických vláken s dlouhodobou perspektivou a měnícím se pracovním prostředím
- Možnosti dalšího profesního růstu
- Plat odvíjející se od Vaší zkušenosti a prokázaných výsledků

As process development and quality engineer your primary task is:
- Managing and developing current testing technologies in the production department
- Studying and adopting principles of alternative or /and new technologies along with the production department
- Reporting on the daily basis
- Maintaining