Údržbáři

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Údržbáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační přepoklady: SŠ/SOU- vzdělání technického směru, praxe v oblasti údržby výhodou, není však podmínkou, specializace eletrikář vyhláška č.50/1978Sb.§6-10 výhodou, není však podmínkou, specializace malíř, zedník výhodou, není však podmínkou.
Další požadavky: zájem o dlouhodobou spolupráci, pozitivní vztah k seniorům, pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost, všestranná technická a manuální zručnost, trestní bezúhonost, řidičský průkaz sklupiny B, aktivní řidič, uživatelská znalost PC.
Náplň práce: odpovědnost za údržbu budovy a vnitřních prostor, odpovědnost za bezproblémový chod technického zařízení, zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací.
Pracovní doba: ranní 7,00 - 15,30hod , odpolední 10,30 - 19,00hod.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, náborový příspěvek ve výši 9.000,- Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za dosažení životního jubilea.
V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO-PÁ v 7-15,30hod.
Místo výkonu práce: Centrin CZ s.r.o., Náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou.
Volné místo údržbáři pro lokalitu Zruč nad Sázavou.