Martin Gilík

MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Gilík Martin, tel.: 604 360 336, e-mail: gilikmartin@seznam.cz.
SOU v oboru podmínkou, praxe výhodou. Vyhláška 50 §5, §6.
Mzda: 18 000 Kč + úkolová mzda.
Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. Pracoviště: okres Opava, nástup: ihned nebo dle domluvy.
Volné místo mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení pro lokalitu Opava.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MECHANIK INSTALATÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Martin Gilík
Ulice: Ratibořská 1579
Město: Opava
PSČ: 747 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Gilík
E-mail: gilikmartin@seznam.cz
Telefon: +420 604 360 336

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Martin Gilík