ŠKOLNÍK - ÚDRŽBÁŘ

  • Písek

Pracovní místo ( ŠKOLNÍK - ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce: zajištění správy budov školy, jejich provozuschopnosti a bezpečnosti, spolupráce s dalšími provozními pracovníky (domovníkem, školníkem) při zajišťování pořádku v budovách a jejich okolí, údržbě a drobných opravách, při dozoru nad prováděním servisních a opravářských prací cizími osobami (kontrola materiálu a odpracované doby), a při vytápění budov.
Platové ohodnocení dle platných tarifů.
Platové rozpětí podle započitatelné praxe 12 200,- až 18 240,-Kč.
Požadujeme:
komunikace flexibilita, zručnost,
vysoké pracovní nasazení,
řidičský průkaz sk. B.
bezúhonnost
praxe v oboru výhodou (není podmínkou)
Nabízíme:
pracovní smlouvu na plný úvazek - zástup za dlouhodobou nemoc
zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek FKSP
zajímavá práce v příjemném prostředí
Kontaktní osoba:
Pavla Machatá (asistentka ředitele školy), tel.: 382 506 100; lespi@lespi.cz.
Volné místo školník - údržbář pro lokalitu Písek.