Operátor/ka výroby - montáže

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby - montáže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: ruční a mechanická montáž, manipulace se součástkami a dílci, obsluha poloautomatického stroje, testování výrobků, vizuální kontrola
- Požadujeme: vyučení výhodou, praxe ve výrobě - montážních firmách výhodou, zaučení firma provádí v rámci zácvikového programu, manuální zručnost, důraz na kvalitu práce
- Nabízíme: úkolová mzda, příspěvek na stravování 75% ceny, další výhody a bonusy, doba určitá s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Kontakt u paní Valníčkové tel. 777 776 356 nebo na email: adela@kmkonsult.cz.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo operátor/ka výroby - montáže pro lokalitu Kroměříž.