POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

  • Dřevěnice

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - pracoviště Hospoda Na Špici - Dřevěnice.
V případě zájmu volejte od 8.00 - 20.00 hod na tel.: 736 723 725 Mgr. Janstová, případně pište na e-mail: xeniejanstova@seznam.cz.
Požadujeme min. základní vzdělán, zdravotní průkaz.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost i zkráceného úvazku dle dohody, možnost i brigády na DPČ.
Vhodné i pro absolventy, občany EU.
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Dřevěnice.