Hlavní účetní obce

  • Kvasiny

Pracovní místo ( Hlavní účetní obce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášku s životopisem a čestné prohlášení je možné poslat na e-mail podatelna@obec-kvasiny.cz nebo doručit na adresu Obecního úřadu Kvasiny čp. 81.
Bližší informace podá starostka Ing. Alice Nováková, tel. 602 190 886.
Popis pracovních činností:
Zejména:
- komplexní vedení účetnictví obce mimo mzdové agendy a personalistiky
- kontrolní hlášení, DPH
- sestavování rozpočtu
Požadavky:
- SŠ, VŠ
- znalost práce na PC
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- praxe na obdobné pozici 2 roky výhodou
- znalost zákona o rozpočtových pravidlech ÚSC, zákona o účetnictví, zákona o DPH, zákona o dani z příjmů a dalších souvisejících předpisů spojených s výkonem pracovních činností
- samostatnost při řešení problémů
- dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, ochota dále se vzdělávat
Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- telefonní, e-mailový kontakt
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu
- datum a podpis uchazeče.
K přihlášce zájemce musí připojit:
- životopis, výpis z rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladů o nevyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení ve znění § 4 odst. (3) zákona 451/1991 Sb., podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování a uchování.
Jméno a příjmení, datum narození + vlastnoruční podpis.
- 10. platová třída - v soula