Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte prosím na emailovou adresu personalista@ssgbrno.cz
Bližší informace: Oldřiška Bendová - vedoucí EÚ, tel: 517 810 125
Alena Hanzlíková - personalistka, tel: 517 810 121

Střední škola grafická Brno přijme do pracovního poměru s nástupem od 1. 6. 2018
Účetní - práce na plný úvazek s místem výkonu práce Brno - Slatina

Požadavky: SŠ nebo VŠ ekonomického směru
Výhodou je praxe v příspěvkových organizacích, znalost software ACE ÚČTO a dalšího financování příspěvkových organizací.

Náplň práce:
Vede samostatně účetní knihy v účetním software, jejich otevírání a uzavírání, sestavuje číselníky a účtový rozvrh.
Provádí evidenci, formální kontrolu náležitostí a zaúčtování dodavatelských faktur, jejich likvidaci, sleduje splatnost dokladů a vystavuje příkazy k úhradě.
Provádí evidenci, kontrolu a zaúčtování bankovních výpisů a pokladních dokladů.
Sestavuje měsíční účetní závěrku.
Vystavuje odběratelské faktury a sleduje splatnost.
Provádí inventarizaci majetku a závazků ve spolupráci s vedoucí ekonomického úseku a asistentkou ředitelky.
Základní plat v rozmezí: 16 760 Kč - 25 230 Kč (podle délky započitatelné praxe) a osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.