Obsluha velínu provozu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Obsluha velínu provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Popis pracovní pozice:
řízení technologického procesu z velínu pomocí DCS, ESD a EMOS a za pomoci
údajů signalizační a regulační techniky
řízení usměrňovačů napájejících jednotlivé elektrolyzéry
vyhodnocování stavu chodu jednotlivých elektrolyzérů
provádění zásahů do výrobního procesu skrze pracovníky na jednotlivých úsecích
vyhodnocování informací, analyzování dat a přijímání příslušná opatření
dálkové nastavování potrubních tras pro čerpání nebezpečných kapalných látek a plynů tvořících
výbušné a hořlavé směsi
kontrola zařízení měřící, signalizační a regulační techniky a informačních systémů

Požadujeme:
maturita - v chemickém či technickém oboru
dobrý zdravotní stav, pracovitost
ochotu pracovat ve směnném provoze 12-ti hodinové (nepřetržité směny)

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
zvýhodněné stravování (výběr ze 6 ti jídel)
5 týdnů dovolené
možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak
možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
příspěvek na penzijní připojištění

Mzda:
po zapracování až 27.000Kč včetně příplatků
čtvrtletní odměny dle výkonu provozu až 2100Kč
Hlásit se osobně na uvedené adrese.
Volné místo obsluha velínu provozu pro lokalitu Ústí nad Labem.