terénní sociální pracovníci

  • Karviná

Pracovní místo ( terénní sociální pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK
PRO CÍLOVOU SKUPINU - DĚTI A DOSPÍVAJÍCÍ NA ÚZEMÍ MĚSTA KARVINÁ
V PROGRAMU STREETWORK ON LINE KARVINÁ
Co děláme:
Pohybujeme se v ulicích (parky, hřiště atd.) města Karviné s cílem navázat a udržet kontakt se skupinami dětí a mládeže ve věku od 6 do 20 let. Poskytujeme jim individuální podporu, poradenství, informace v situacích, které mohou být pro ně náročné. Součástí je také práce v kanceláři zahrnující metodickou (zpracovávání a aktualizace metodických postupů), analytickou a evaluační činnost.
Požadujeme:
věk min. 21 let, vhodné pro absolventy
kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ - sociální práce, sociální pedagogika a příbuzné).
aktivní přístup v terénu (kontaktování vychází z naší strany).
psychickou odolnost
schopnost reflektovat děje, jež se objevují v souvislosti s pracovním výkonem.
flexibilitu (přímá práce probíhá min. 3 dny v týdnu v odpoledních hodinách)
dobré komunikační schopnosti (slovní i psaný projev).
ochotu pracovat v týmu, ale i samostatně.
znalost problematicky související s dospíváním.

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek 37,5h/týdně nebo dva zkrácené úvazky 18,75h. týdně
osobní a profesní růst, možnost dalšího vzdělávání
podporu kreativního přístupu k práci
práce v dobrém a mladém kolektivu
benefity organizace
mzdové podmínky:
terénní sociální pracovník (VOŠ, VŠ) - tarifní mzda 22 361,- Kč + osobní ohodnocení (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,- Kč.
Tarifní mzda při úvazku 18,75 činí 11 181,- a zvláštní příplatek 300,-Kč

Strukturovaný životopis a motivační dopis (proč práv