Účetní všeobecní

  • Lovosice

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru účetnictví - 1 rok, Anglický jazyk - komunikativní úroveň, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita.
Jedná se o nově vytvořenou pracovní pozici,
První pracovní smlouva na dobu určitou, po 1 roce prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: účtování dokladů a práce s tím spojené.
Nabízíme: zajímavou práci v zahraniční společnosti, každodenní využití AJ. Benefity: firemní stravování - zdarma, výuka AJ zdarma na pracovišti, bonusy - příspěvek na dovolenou, roční bonus, dárky pro zaměstnance atd.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, zaslat životopis..
Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Lovosice.