Miluše HRUBÁ

Prodavačka plaveckých potřeb

Odeslat

Pracovní náplň
Kont. os.: Miluše Hrubá, tel.: 606 635 205, milahruba@gmail.com, osobně po tel. dohodě na adrese Podolská 74, P4

Brigáda pro prodavačku v obchodě plaveckých potřeb.
Směny dohodou ranní 8-14 hod., odpolední 14-20h, víkendy 1x za 14 dní
Volné místo prodavačka plaveckých potřeb pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka plaveckých potřeb

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Miluše HRUBÁ
Ulice: Podolská 43
Město: Praha
PSČ: 147 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miluše Hrubá
E-mail: milahruba@gmail.com
Telefon: +420 606 635 205

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miluše HRUBÁ