Zedníci, tesaři, stavební dělníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Zedníci, tesaři, stavební dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZEDNÍCI, TESAŘI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vyučen v oboru zedník, tesař nebo podobném stavebním oboru nebo stavební zručnost v některém z oboru. ŘP sk. B, případně C, není podmínkou. Dobrý zdravotní stav. Práce v kolektivu.
NÁPLŇ PRÁCE: Běžné stavební práce, betonáž, zdění, bednění konstrukcí apod., stavební práce v oboru dopravní stavby (dlažby, obruby, betonové konstrukce, pokládka potrubí, kanalizace, vodovody, apod.) Práce ve VM a okolí.
NABÍZÍME: Bezplatné stravenky, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle Zašovská 750 od 9-15 hod., telefonicky od 9-15 hod. na čísle 603 881 745, 603 881 751, e-mailem: ids-vm@ids-vm.cz
ov. 19.10.
Volné místo zedníci, tesaři, stavební dělníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.