Všeobecná/ý účetní

  • Ústí

Pracovní místo ( Všeobecná/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ/Ý ÚČETNÍ
Pracovní poměr je na dobu určitou jeden rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou!
POŽADUJEME: praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky, kompletní znalost podvojného účetnictví a platné české účetní legislativy, znalost účetního softwaru Premier výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování mezd, roční zúčtování daně z příjmu, evidenční listy, vedení personalistiky, jednání s úřady, příprava podkladů pro kontroly OSSZ, VZP, FÚ
Evidence a účtování pokladny, banky, přijatých a vydaných faktur, cestovní příkazy, nedokončená výroba. Evidence majetku, odpisy a účtování + inventarizace, sestavování daňových přiznání (DPH, silniční daň, DPFO, DPPO) + intrastat. Měsíční závěrky, roční účetní závěrka, reporting bance, vedení společnosti, statistické výkazy.
NABÍZÍME: možnost prodloužení smlouvy a stravenky.
PRVNÍ KONTAKT: p. Lenka Marková, telefonicky na čísle 734 155 918 nebo emailem: markova@svarko.cz
ov. email 14.6.2018
Volné místo všeobecná/ý účetní pro lokalitu Ústí.