Organizační asistent/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Organizační asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kekulova 615/38, Klíše, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
- praxe minimálně 1 rok (akceptujeme odpovídající praxi při studiu)
- organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, operativnost, přesnost
- profesionální jednání
- smysl pro systémovou a pečlivou práci
- pokročilá znalost práce v MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet
- řídičský průkaz - sk. B
- zodpovědnost a loajalitu
- anglický jazyk výhodou
- trestní bezúhonnost
Pracovní náplň:
Kompletní organizační zajištění konferencí, sympozií a dalších vzdělávacích akcí v oblasti medicíny
- zpracování koncepcí, rozpočtů, koordinace projektů, administrativa...
- koordinace činnosti kolegů a dodavatelů, kteří se akcích podílejí (grafici, hostesky, konferenční prostory apod.)
- komunikace se zadavateli, partnery, přednášejícími a účastníky
- kompletní administrativní zpracování projektů
- zajištění následných analýz, vyhodnocení
Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- zajímavou a tvůrčí práci
- zázemí ve stabilní společnosti
- uplatnění a rozvoj vašich dovedností a znalostí
- firemní bonusy /stravenky, finanční bonusy, dovolená navíc, Sick day a další../
Místo pracoviště: Ústí nad Labem
Termín nástupu: červen - červenec 2018
Informace o společnosti: www.bos-congress.cz

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím:
- motivační dopis
- profesní životopis

na e-mailovou adresu: lacinova@bos-congress.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Zasláním svého životopisu do společnosti BOS. org s. r. o., dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uch