účetní

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Libčeves
PP na dobu určitou (následně neurčitou),
všeobecná účetní - znalost podvojného účetnictví, praxe výhodou, systém NAVISION výhodou
mzda se odvíjí od praxe a kvalifikace
vhodné i pro OZP (není bezbarierový přístup)
ŘP sk. B výhodou, znalost práce na PC, AJ nebo NJ výhodou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MZDOVÁ ÚČETNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ Místem výkonu práce: Most Úspěšná softwarová společnost rozšiřuje svůj tým oddělení outsourcingu mezd a hledá pracovníka/ci na pozici mzdová účetní. Požadujeme min 1 rok praxe v oboru, schopnost samostatného zpracování mezd pro více ...
M - PRO spol. s r.o. Most, Inzerováno dnes

účetní místo výkonu práce: Husova 3058 Žatec min. SŠ vzdělání v ekonomickém oboru (účetnictví), znalost účetní a daňové problematiky, dobrá znalost práce na PC, MS Office,pečlivost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení, výhodou - znalost ekonomického ...
V.H.V. s.r.o. Žatec, Inzerováno dnes

Účetní #junior Příspěvková organizace, pro kterou je práce posláním, hledá do týmu posilu na účetní oddělení. Co budeš dělat? - připravovat podklady k fakturaci - zadávat platby - komunikovat napříč účetním oddělením - reporting - drobná administrativa
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera