mistr

Pracovní místo ( mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Libčeves
PP na dobu určitou (následně neurčitou),
SŠ výhodou - technický obor,, základní znalost PC výhodou, AJ/NJ výhodou, ŘP sk. B výhodou
organizace výroby -směny, přidělování práce, hoordinace dělníků a skladníků, praxe ve výrobní společnosti výhodou, mzda dle praxe a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PRACOVNÍK V TECHNICKÉM ÚSEKU PRACOVNÍK V TECHNICKÉM ÚSEKU Kontakt: pí Dana Janíková, tel.: 353 242 102 (od 8:00 do 13:00h), e-mail: janikova@vridlo.cz Odborný pracovník v technickém úseku, mistr údržby. Autopark, provoz výroby, likvidace odpadů, znalost současné platné ...
VŘÍDLO, výrobní družstvo Karlovy Vary, Inzerováno včera

Mistr potravinářské výroby Nástup možný IHNED Zajištění chodu výroby, koordinace práce podřízených, zajištění výrobní kvality V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky od 8 - 9 hod nebo emailem Volné místo mistr potravinářské výroby pro lokalitu Krupka.
KM PRODUKT - FOOD s.r.o. Krupka, Inzerováno včera

MISTR VÝROBY| AUTOMOTIVE Hledáme MISTRA VÝROBY, který má zkušenosti z výrobní společnosti, s vedením přímých podřízených a v ideálním případě zkušenosti z automotive společnosti. Co Vás čeká na pozici MISTRA VÝROBY: - Zodpovědnost za část výrobního procesu - Vedení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera