ANA - AQUALINE s.r.o.

mistr

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Libčeves
PP na dobu určitou (následně neurčitou),
SŠ výhodou - technický obor,, základní znalost PC výhodou, AJ/NJ výhodou, ŘP sk. B výhodou
organizace výroby -směny, přidělování práce, hoordinace dělníků a skladníků, praxe ve výrobní společnosti výhodou, mzda dle praxe a znalostí
kontakt: info@ana-aqualine.cz
Volné místo mistr pro lokalitu Libčeves.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mistr

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ANA - AQUALINE s.r.o.
Ulice: Židovická 124
Město: Libčeves
PSČ: 439 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: info@ana-aqualine.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ANA - AQUALINE s.r.o.