UČITEL/-KA ZŠ SPECIÁLNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA ZŠ SPECIÁLNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem dalšího pokračování, nástup možný ihned,
- Požadujeme: VŠ pedagogická - učitelství pro ZŠ + speciální pedagogika podmínkou), praxe ve speciálním školství výhodou, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.
- Nabízíme: stabilní zázemí, výhodné mzdové podpmínky, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (příspěvěk na stravování, mzdové příspěvky).
- Pozice je vhodná pro absolventy
-V případě zájmu posílejte profesní životopis s kopiíí dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email: simona.prokopova@daneta.cz
Volné místo učitel/-ka zš speciální pro lokalitu Hradec Králové.