ZAPISOVATEL/-KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ZAPISOVATEL/-KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1.12.2018
- Požadujeme: znalost obchodní korespondence, státní zkouška z kancelářského psaní výhodou, velmi dobrou znalost psaní na klávesnici (minim. 250 úhozů/min), velmi dobrou znalost českého pravopisu, uživatelskou znalost práce s PC, bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a komunikativní schopnosti
Více k pracovní pozici na www.justice.cz/soudy/Hradec Králové/Personální informace
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: iprauseova@ksoud.hrk.justice.cz (upřednostňujeme zaslání životopisu) nebo telefonicky: tel.: 498 016 288, kontaktní osoba: Prauseová Iva
Volné místo zapisovatel/-ka, administrativní pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.