ESKO-T s.r.o.

ŘIDIČ SKUPINY C - ZÁVOZNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP skupiny C, profesní průkaz, karta řidiče
Zaměstnanecké výhody: 13.plat, stravenky
Nástup ihned.
Volné místo řidič skupiny c - závozník pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ SKUPINY C - ZÁVOZNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ESKO-T s.r.o.
Ulice: Hrotovická 232
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Robert Šláf
Telefon: +420 568 848 066

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ESKO-T s.r.o.