ESKO-T s.r.o.

ŘIDIČ SKUPINY C - ZÁVOZNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP skupiny C, profesní průkaz, karta řidiče
Zaměstnanecké výhody: 13.,14. plat, stravenky
Volné místo řidič skupiny c - závozník pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ SKUPINY C - ZÁVOZNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ESKO-T s.r.o.
Ulice: Hrotovická 232
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Sehnal
E-mail: p.sehnal@esko-t.cz
Telefon: +420 603 446 538

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ESKO-T s.r.o.