ASISTENTKA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU

Pracovní místo ( ASISTENTKA ZAHRANIČNÍHO OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Znalost anglického jazyka slovem a písmem, německý jazyk výhodou
Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
Znalost ekonomických systémů jako je např. Pohoda nebo Money výhodou
Volné místo asistentka zahraničního obchodu pro lokalitu Třebíč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Obchodní referent (ka) Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC, flexibilitu, samostatnost, příjemné vystupování Nabízíme: zaškolení včetně mentoringu od zkušenějšího kolegy, možnost profesního růstu, osobní rozvoj, pravidelná školení, asistentku Vhodné pro ...
STANDARD ENERGY s.r.o. Humpolec, Inzerováno včera

STANDARD ENERGY s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno včera

Asistent pedagoga, školní asistent Pro pozici asistent pedagoga požadujeme SŠ vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání (SŠ, VOŠ nebo VŠ zaměřené na pedagogiku nebo alespoň kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga). K pozici asistenta pedagoga je připojena i pozice ...
Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace Pelhřimov, Inzerováno včera