Stavební stroje a doprava, s.r.o.

Jeřábník - obsluha autojeřábu LIEBHERR 35

Odeslat

Pracovní náplň
Celoroční práce - garance fondu pracovní doby.
Možnost profesního růstu na vyšší typy jeřábů.
Volné místo jeřábník - obsluha autojeřábu liebherr 35 pro lokalitu Štětí.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Jeřábník - obsluha autojeřábu LIEBHERR 35

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Stavební stroje a doprava, s.r.o.
Ulice: Litoměřická 272
Město: Štětí
PSČ: 411 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Jiránek
E-mail: jiranekp@seznam.cz
Telefon: +420 602 155 150

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stavební stroje a doprava, s.r.o.