Dispečer/-ka dopravy a přepravy

  • Jičín

Pracovní místo ( Dispečer/-ka dopravy a přepravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tato nabídka je platná pouze pro dispečera/-ku s praxí v oboru. Z naší strany nabízíme prima kolektiv a vysokou mzdu.

-PP na dobu neurčitou

Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ výhodou.

Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí a dobrém kolektivu, možnost dalšího manažerského růstu.

Benefity: příspěvek na stravování, 13. plat, 14. plat, firemní akce, wellness, věrnostní prémie, jazykové kurzy, dovolená navíc, permanentka na volnočasové aktivity. Prémie za docházku. Stravenk. Sportovní příspěvky. Penzijní a životní spoření. Firemní akce a večírky. Slevové karty, finančně oceníme Vaše jubileum ve firmě. Výuka jazyků a mnoho dalšího.

Zaměstnance s praxí umíme ohodnotit a ocenit zkušennost!
Volné místo dispečer/-ka dopravy a přepravy pro lokalitu Jičín.