AP Dual s.r.o.

Řidič/ka tahače návěsné soupravy

Odeslat

Pracovní náplň
Pro bližší info. volejte: +420 603 447 071.
Přijmeme řidiče/ku pro tuzemskou i zahraniční přepravu: Terminál Paskov.
Přeprava kontejnerů nebo plachet.
Požadujeme: ŘP sk.C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, platné psychotesty, čistý rejstřík trestů, flexibilitu, pozitivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav.
Víkendy volné.
Uchazeče bez praxe zaškolíme.
Nástup možný ihned.

Dále hledáme řidiče/ku kamionové zahraniční přepravy-výpomoc na DPP nebo DPČ, který by mohl ve dnech německých, českých a slovenských svátků jezdit jako druhý řidič. Režim dvou řidičů.
Požadujeme: ŘP sk.C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, platné psychotesty, čistý rejstřík trestů, pozitivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav.
Volné místo řidič/ka tahače návěsné soupravy pro lokalitu Paskov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka tahače návěsné soupravy

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: AP Dual s.r.o.
Město: Paskov

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Antonín Ponzer
E-mail: apdualsro@centrum.cz
Telefon: +420 603 447 071

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AP Dual s.r.o.