Dětský psychiatr

  • Brno

Pracovní místo ( Dětský psychiatr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Pracoviště dětské medicíny – Dětská nemocnice, Poliklinická ambulantní část, Černopolní 9, Brno přijme:

Klinického dětského psychiatra

Požadavky:

• ukončené VŠ vzdělání LF, obor všeobecné lékařství
• specializovaná způsobilost v oboru dětská a dorostová psychiatrie nebo specializace v základním oboru psychiatrie a nadstavbovém oboru dětská a dorostová psychiatrie
• komunikativnost, příjemné vystupování,
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• zajímavou práci v oboru dětská a dorostová psychiatrie
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů

Nástup: dohodou

Kontakt: Profesní životopisy s přehledem praxe a požadovanými dokumenty zasílejte na adresu Sekretariátu Poliklinické ambulantní části pí Marii Lavické, e-mail: Lavicka.Marie@fnbrno.cz.
Volné místo dětský psychiatr pro lokalitu Brno.