Strojní inženýr kontroly a řízení kvality

  • Karviná

Pracovní místo ( Strojní inženýr kontroly a řízení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- analýza norem VW & Škoda & Hyundai
- vytváření interních specifikací pro testování
- provádění některých testů
- spolupráce při 3D měření
- práce s 3D tiskárnou

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- angličtina min. A2/B1
- čtení výkresové dokumentace
- orientace v technických normách
- velmi dobrá znalost MS Office (excel, powerpoint)
- spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost a loajalita

Výhodou:
- německý jazyk
- zkušenost v podobné pozici
- orientace v 3D (CMM)
- kreslení v 3D
- 3D tisk
- znalost svařování, lisování, ohýbání
- trhací zkoušky

Nabízíme:
- práci, kde můžete být platným členem týmu
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce
svou práci dělat stále lépe
- zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové
odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní
pojištění, dotované firemní stravování,
zaměstnanecké slevy a další)
Volné místo strojní inženýr kontroly a řízení kvality pro lokalitu Karviná.