pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

  • Sousedovice

Pracovní místo ( pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče
Pracovní doba ve 12ti hodinových směnách (vč. nočních služeb a víkendů)
Nástupní mzda: 16 500 Kč + 2 000 Kč za práci v nepřetržitém provozu (celkem základ 18 500 Kč) + příplatky za noční služby, víkendy a svátky.
Místo výkonu práce: Sousedovice 40
Pracovní úvazek: 37,5 hod týdně, včetně víkendů a svátků
Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání, kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách výhodou
- bezúhonnost
- empatie a komunikační schopnosti
Nabízíme:
- možnost stravování, stravenky
- 5 týdnů dovolené
- zajímavou a různorodou práci
- možnost profesního rozvoje
Podrobnější informace na telefonu 777 758 810
Životopisy zasílejte na e-mail: piklova@charita-strakonice.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče pro lokalitu Sousedovice.