Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

tiskař

Pracovní místo ( tiskař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce na tiskových, řezacích strojích, na přípravně barev pro tiskové stroje, práce na lepení štočků pro tisk.
Požadujeme dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost).
5 týdnů dovolené, dotované stravování, firemní akce, kontakt e-mailem, osobně, tel: 6:00 - 15:00
Volné místo tiskař pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

TISKAŘ/KA Požadujeme: vyučení v technickém oboru; dobrý zdravotní stav; práce ve vícesměnném provozu ; práce na hlavní pracovní poměr; akceptujeme rekvalifikaci nebo vzdělání dle NSK. Nabízíme: zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště; ...
BBH Tsuchiya s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 5 dny

pracovník obchodního oddělení pro zahraniční trhy samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce Osobní kontakt možný ÚT a ČT 10-11 hodin. Volné místo pracovník obchodního oddělení pro zahraniční trhy pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Tiskárny Havlíčkův Brod a.s. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 6 dny

manipulační dělník manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita Osobní kontakt možný ÚT a ČT 10-11 hodin. Volné místo manipulační dělník pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Tiskárny Havlíčkův Brod a.s. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit