AL INVEST Břidličná, a.s.

tiskař

Odeslat

Pracovní náplň
Práce na tiskových, řezacích strojích, na přípravně barev pro tiskové stroje, práce na lepení štočků pro tisk.
Požadujeme dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost).
5 týdnů dovolené, dotované stravování, firemní akce, kontakt e-mailem, osobně, tel: 6:00 - 15:00
Volné místo tiskař pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: tiskař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: AL INVEST Břidličná, a.s.
Ulice: Kosova 1021
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Pešková
E-mail: jarmila.peskova@alinvest.cz
Telefon: +420 381 961 255

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AL INVEST Břidličná, a.s.