INFORMATIK/INFORMATIČKA - správce/správkyně informačních a komunikačních technol

  • Liberec

Pracovní místo ( INFORMATIK/INFORMATIČKA - správce/správkyně informačních a komunikačních technol ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zabezpečování chodu počítačové sítě na bázi SW produktů Microsoft, antivirová ochrana, bezpečnost počítačové sítě, správa dat, správa uživatelských účtů a síťových prostředků
- správa interních informačních systémů
- komplexní správa výpočetní techniky (servery, stanice, tiskárny, síťové prvky apod.)
- drobné opravy hardware, komunikace s dodavateli
- údržba audiotechniky v ozvučených jednacích síních
- zajišťování IT podpory uživatelům na pracovišti
- základní údržba a nastavování databází
- plnění úkolů souvisejících s kybernetickou bezpečností
- vedení evidencí
- příprava odborných podkladů pro objednávky a investiční záměry
Místo výkonu práce: Liberec, Jablonec nad Nisou
Požadavky:
1) vzdělání
- VŠ nebo VŠ- bakalářský studijní program související s informačními technologiemi, praxe v oboru vítána
- vyšší odborné vzdělání, praxe v obou alespoň 1 rok
- úplné střední vzdělání s maturitou, praxe v oboru alespoň 3 roky
2) znalost počítačového hardware včetně prostředků sítě
3) dobrá znalost operačních systémů Windows 7 a vyšších na úrovni systému a dalších produktů fy Microsoft např. MS Office
4) základní znalost Windows serverů 2008 R2 a novějších
5) programátorské dovednosti vítány
6) pasivní znalost angličtiny, schopnost číst technickou dokumentaci v originále
7) schopnost samostatné a kreativní práce, schopnost práce v kolektivu, proaktivní přístup a flexibilita
8) dobré komunikační schopnosti
Nabízíme:
Tabulkový plat podle vl. nařízení 341/2017 Sb. se zařazením ve 12. platové třídě, rozpětí 22 160 - 33 300 Kč, po zapracování přiznání osobního pří